Snooker to popularny sport, który obejmuje strategiczną rozgrywkę i precyzyjne ujęcia. Oprócz emocji związanych z oglądaniem gier, wielu fanów lubi również obstawiać mecze Snookera, aby doświadczenie było jeszcze bardziej ekscytujące. Jeśli jednak jesteś nowy w bukmacherach, możesz napotkać nieznane warunki i frazy. W tym przewodniku przedstawimy przegląd wspólnej terminologii bukmacherskiej Snookera, aby pomóc Ci zrozumieć i poruszać się po świecie bukmacher.

1. Rama

Rama to podstawowa jednostka punktacji w Snooker. Reprezentuje jedną grę lub rundę w meczu. Każdy mecz zwykle składa się z kilku klatek, a gracz, który gromadzi najwięcej ramek, wygrywa mecz.

2. Obstawianie handicapowe

Obstawianie handicapowe to popularna forma zakładów snookera, zwłaszcza gdy istnieje znaczna luka w umiejętnościach między graczami. Handicap służy do wyrównania boiska, dając przewagę słabszemu. Na przykład, jeśli gracz A jest uważany za silniejszego gracza, mogą rozpocząć mecz z upośledzeniem -3, co oznacza, że ​​ich przeciwnik, gracz B, rozpoczyna mecz z wirtualną przewagą 3 klatek.

3. Bezpośredni zakłady

Ogólne zakłady odnoszą się do umieszczania zakładu na temat ogólnego wyniku turnieju snookera, a nie indywidualnych meczów lub ramek. Może to obejmować obstawianie zwycięzcy turnieju lub przewidywanie, czy konkretny gracz dotrze do finałów.

4. Maksymalna przerwa

Maksymalna przerwa, znana również jako „147” lub po prostu „maks.”, Jest najwyższym możliwym wynikiem osiągalnym w jednym ramie Snookera. Polega na podtrzymywaniu wszystkich 15 czerwonych kulek, a następnie czarnych, a następnie wszystkich ggbet-esport.pl/kasyno/ pozostałych piłek w sekwencji. Doświadczeni bettorzy snookera często nakładają zakłady na to, czy gracz osiągnie maksymalną przerwę podczas meczu lub turnieju.

5. Obstawianie w grach

Obstawianie w grach, znane również jako Betting na żywo, pozwala na umieszczanie zakładów na meczach Snookera, gdy są w toku. Ten rodzaj zakładów umożliwia ocenę aktualnego formularza graczy i podejmowanie bardziej świadomych decyzji zakładowych w oparciu o trwającą dynamikę dopasowania.

6. Century przerwa

Przerwa stulecia ma miejsce, gdy gracz zdobywa w sumie 100 lub więcej punktów podczas jednej wizyty w stole. Jest to znaczące osiągnięcie i wykazuje wyjątkowe umiejętności i konsekwencję. Niektórzy bukmacherzy oferują zakłady konkretnie, czy gracz osiągnie wiek przerwę podczas meczu, co dodatkowo zwiększając emocje związane z bukmacherami snookera.

7. Strzał bezpieczeństwa

Strzał w bezpieczeństwo to ruch defensywny grany przez gracza, gdy nie jest w stanie podać piłki lub chcą strategicznie ustawić piłkę wskazującą, aby utrudnić ich przeciwnikowi zdobycie punktów. W Betting Snooker można postawić zakłady na to, czy gracz z powodzeniem wykona strzał bezpieczeństwa, czy przewidy liczbę kolejnych ujęć bezpieczeństwa w ramce.

8. W off

Występuje, gdy gracz doni piłkę, a następnie piłka wskazująca do kieszeni. Ta sytuacja często stanowi szansę przeciwnikowi, zmieniając dynamikę gry. W zakładach Snooker niektórzy bukmacherzy oferują szanse na liczbę osób, które mogą wystąpić w meczu lub ramce.

9. Kolorowe kulki

W Snookerze jest sześć kolorowych piłek: żółty, zielony, brązowy, niebieski, różowy i czarny. Po podtrzymaniu czerwonej piłki gracze muszą z sekwencją kolorową piłkę zgodnie z jej wyznaczoną wartością punktową. Opcje zakładów mogą obejmować odgadnięcie koloru następnej piłki, która ma być dotknięta lub całkowitą liczbę kolorowych piłek, które należy je wybrać w ramce.

10. Oderwany strzał

Oderwany strzał to pierwszy strzał ramki, grany przez gracza, który nie podtrzymywał ostatecznej piłki w poprzedniej klatce. Może to być krytyczny moment, ponieważ dobrze wykonany strzał może nadać ton reszcie ramki. Niektórzy bukmacherzy oferują szanse na to, czy gracz wykonujący zerwany strzał podskoczy piłkę, czyli całkowite punkty, które zdobędą od zerwania.

Wniosek

Zrozumienie terminologii bukmacherskiej Snookera jest niezbędne dla każdego, kto chce umieścić poinformowane zakłady na meczach i turniejach Snookera. Ten przewodnik dla początkujących zawiera przegląd niektórych wspólnych terminów, które możesz napotkać w zakładach Snooker. Zapoznając się z tymi terminami, będziesz lepiej przygotowany, aby cieszyć się podnieceniem i potencjalnie udane zakłady w świecie bukm.

ใส่ความเห็น

อีเมลของคุณจะไม่แสดงให้คนอื่นเห็น

Name *